Professionals in vastgoed aan zee

Dream Estate by Immo Colpin is al jaren een vaste waarde met kantoren in Knokke en Heist. Ondertussen werken enkele teamleden ook langs de Spaanse kust. Door de jaren heen bundelden Pierre en zijn team hun knowhow omtrent immobiliën in Knokke-Heist en Spanje en breidden de kantoren steeds verder uit.

Meet the dream team

Droomt u van een plek onder de Spaanse zon of een get-away in Knokke-Heist? Rekent u op deskundige begeleiding voor een vlotte verkoop van uw eigendom? We staan voor u klaar met eerlijk en professioneel advies. De aanpak van Dream Estate is uniek, ons vastgoedaanbod onbeperkt.

Welkom in onze kantoren in Heist en Knokke, waar we u met de glimlach adviseren over (vakantie)vastgoed in Knokke-Heist en de Spaanse kust.

Team België

Dorien Delaet

Dorien Delaet
Verkoop & verhuur
(Heist & Brugge)

dorien@dreamestate.be
+32 491 10 22 20

Kenny De Clercq

Kenny De Clercq
Verkoop, verhuur & beheer van gebouwen
(Knokke-Heist)

kenny@dreamestate.be
+32 495 99 49 28

Joanna De Saveur

Joanna De Saveur
Verkoop & verhuur
(Heist & Spanje)

joanna@dreamestate.be
+32 468 18 53 10

Guy Content

Guy Content
Verkoop, verhuur & beheer van gebouwen
(Knokke-Heist)

guy@dreamestate.be
+32 495 62 44 71

Aygline Heene

Aygline Heene
Verkoop & verhuur
(Knokke)

aygline@dreamestate.be
+32 478 43 34 78

Thibo Van Haecke

Thibo Van Haecke
Verkoop & verhuur
(Knokke)

thibo@dreamestate.be
+32 479 72 19 78

Team Spanje

Pierre Colpin

Pierre Colpin
Verkoop Spanje
(Costa del Sol)

pierre@dreamestate.be
+32 475 24 22 44

Annelies Verstraete

Annelies Verstraete
Verkoop Spanje
(Costa Blanca)

annelies@dreamestate.be
+32 476 61 23 12

Uw droompand nog
niet gevonden?

Wij gaan graag actief op zoek naar uw droomwoning of vakantie-verblijf. Een charmante pied-à-terre, riante villa of plek onder de zon. Als vaste woonst of als investering voor de toekomst. Laat ons weten wat u zoekt. We vinden het voor u, en met u.